Прогулянкові трамвайчики на Дніпрі

Про прогулянкових трамваях знає кожен, хто хоч раз робив екскурсію по головне водної артерії столиці – Дніпру. Так прийнято називати теплоходи, які використовують для перевезення пасажирів. Прогулянки на трамвайчику – це не швидкісне катання на катері. Зазвичай теплоходи пливуть з помірною швидкістю, щоб гості зуміли розгледіти і намилуватися усіма доступними з річки пам’ятками Києва. До того ж, теплоходи реконструйовані за останнім словом, щоб гостям було комфортно і затишно.
У сезон судноплавні компанії пропонують послугу оренда теплохода, де можна з легкістю організувати будь-яке святкування. Місткість теплохода (до декількох сотень чоловік) дозволяє відгуляти на борту весілля, корпоративний захід, випускний, день народження та інші урочистості.
На річковому трамвайчику є відкриті палуби і просторі банкетні зали. Також на борту працює камбуз, з смачним і різнобічним меню. За бажанням, можна домовитися з менеджером і орендувати кухню за окрему плату. Величезним плюсом в проведенні свята на кораблі є маршрут. У вас є унікальна можливість, не виходячи з-за столу, насолоджуватися краєвидами, помилуватися архітектурою міста.

AZIMUT 46

Вартість оренди: 11200 грн/год (400 у.о.) Кількість місць: до 12 осіб

Детальніше