Виїзна реєстрація шлюбу на броньованому теплоході

Виїзна реєстрація шлюбу на теплоході – ідеальний варіант для тих, хто мріяв про весілля в морському стилі або хто хоче отримати купу незабутніх емоцій і море щастя. Щоб правильно організувати церемонію одруження необхідно враховувати кілька моментів.
Вибір судна. Забронювати теплохід слід заздалегідь, особливо коли мова йде про сезон весна-літо, коли попит на водні транспорти величезний.
Формат торжества. Деякі пари в весіллі обмежуються лише реєстрацією шлюбу, тоді доцільно запросити на свято гостей і влаштувати фуршет прямо на теплоході, або замовити довгострокове швидкісне катання на катері.
Вибір фотографа та відеооператора. Оскільки теплохід постійно в русі, картинка за бортом змінюється, то і зйомка має свою специфіку. Переконайтеся, що фотограф має досвід роботи на борту корабля, інакше існує ризик отримати неякісні фотографії.
Реєстрація шлюбу. Не варто забувати, що одруження – це процедура занесена до державного реєстру реєстрації шлюбів. Свідоцтво про одруження – це офіційний документ, який винести за межі ЗАГСА ніхто не дозволить. Укласти шлюб по-справжньому можна тільки в РАГСі, на теплоході лише повторити церемонію з усім оформленням, провідним, клятвами і обіцянками молодят.
Прогулянка на катері або теплоході в день весілля – прекрасне проведення часу до початку банкетного застілля.

Омар Хайям

до 50 осіб: -2500 грн. /год. до 4-х годин -2400 грн. /год. від 5-ти годин від 51 до 100 осіб: -2900 грн. /год. до 4-х годин -2600 грн./год. від 5-ти годин

Детальніше

Еней

-1700 грн. / год.  - до 4-х годин -1500 грн./год. - більше 4-х годин.

Детальніше