Зимова прогулянка на теплоході

Прогулянка на катері, теплоході в осінньо-зимовий період це не тільки реально, але і оригінально і по-справжньому спекотно. Зазвичай теплоходів компанії, що надають свої послуги взимку, мають комфортабельні судна з усіма необхідними зручностями. Оренда теплохода Київ взимку практично нічим не відрізняється від літа, деякі компанії змінюють ціну, ну і верхня відкрита палуба буде непридатна для організації фуршету.
Корпоративний захід, ювілей, весілля, день народження на теплоході взимку пройде ще прекрасніше ніж влітку. У холодну, снігову пору року Київ виглядає особливо чудово: припорошені інеєм дерева, красивий Поділ, безліч церков і монастирів надають зимовим столичним пейзажам особливий шарм і красу.
Організувати свято можна і не виходячи на воду, а на припаркованому біля причалу теплоході. Крім того, взимку відсутній ажіотаж на оренду кораблів, так що у вас з’явитися можливість з чого вибрати. Можна взяти напрокат будь-який доступний теплохід, що підходить за всіма параметрами, а вибирати з того, що залишилося.
У будь-якій випадку зимова прогулянка на катері буде не менш захоплююча і цікава, як і в літню пору.

Омар Хайям

до 50 осіб: -2500 грн. /год. до 4-х годин -2400 грн. /год. від 5-ти годин від 51 до 100 осіб: -2900 грн. /год. до 4-х годин -2600 грн./год. від 5-ти годин

Детальніше

Еней

-1700 грн. / год.  - до 4-х годин -1500 грн./год. - більше 4-х годин.

Детальніше