Свято на теплоході без проведення банкету

Судноплавні компанії пропонують бронювати судна для проведення різних заходів з величезною кількістю додаткових послуг.
Левову частку від вартості послуги “Оренда теплохода Київ” займає банкетне меню, воно розбивається на кількість персон. Тобто, чим більше гостей, тим вище вартість свята на кораблі.
У деяких випадках, меню на судні грає другорядну роль, коли замовляють теплохід без організації фуршету або банкету. Тоді у замовника є два варіанти:
– скористатися послугами кейтерингу (доставка на борт вже готових страв);
– за окрему плату орендувати камбуз на кораблі.
У разі кейтерингу, доведеться заплатити тільки за оренду судна і можливо прибирання.
Природно, оренда теплохода без кухні доставляє додаткові труднощі, підшукати відповідне меню або кухаря, який погодиться працювати на кухні корабля. У будь-якому випадку ви будете нести фінансові втрати, оплата за їжу з ресторану, зарплата кухареві.
Заявки на бронь теплохода без банкету розглядаються окремо. Щоб піти клієнту на зустріч, менеджери компанії можуть запропонувати залишити камбуз працювати, але принести з собою на борт напої і солодкі страви. Варто відзначити, що останнім часом таке практикую дуже рідко, але запитати все ж можна.

Омар Хайям

до 50 осіб: -2500 грн. /год. до 4-х годин -2400 грн. /год. від 5-ти годин від 51 до 100 осіб: -2900 грн. /год. до 4-х годин -2600 грн./год. від 5-ти годин

Детальніше

Еней

-1700 грн. / год.  - до 4-х годин -1500 грн./год. - більше 4-х годин.

Детальніше